PROHLÉDNĚTE SI Novinky

21. 03. 2019 Rezidence Modřanka – kolaudace etapy A

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme další kolaudaci. Tentokrát se jedná o etapu A, ve které má nový domov 73 rodin. Stavba byla zahájena v červenci roku 2017 a dokončena v únoru 2019. Všechny byty byly vyprodány dlouho před dokončením budovy.

Budoucí majitelé vyzveme v následujících týdnech k technickým prohlídkám bytů a v průběhu léta se budou stěhovat do svých nových domovů.

07. 02. 2019 Etapa D Rezidence Modřanka je zkolaudovaná!

zobrazit
Zavřít

Naši klienti budou včas informováni o průběhu a nutných krocích k brzkému předání jejich jednotek. Věříme, že si noví obyvatelé budou užívat nejen výhledy na poklidný tok Vltavy, ale také dostupnost centra Prahy. Těšíme se na další rodinné příběhy, které se v Modřance začnou odehrávat.

31. 01. 2019 Klientské zázemí přímo na Zahálce

zobrazit
Zavřít

S novým rokem jsme otevřeli prodejní kancelář v bezprostředním sousedství se stavbou Zahálky. Rádi Vám zde představíme celý projekt nad plány, vizualizacemi i velkým modelem Zahálky a jejího okolí. Poradíme Vám a pomůžeme vybrat z pestré nabídky bytů ten ideální pro Vás. Ať už pro Váš nový domov či investici.

Prodejní kancelář bude otevřena v běžných pracovních hodinách či dle potřeby. Abychom se Vám mohli osobně věnovat, domluvte si předem termín schůzky telefonicky nebo emailem. Kontaktní údaje najdete na webu Zahálka.

09. 01. 2019 JAK RYCHLE VYROSTLA MODŘANKA TOWER?

zobrazit
Zavřít

S velkou radostí představujeme toto časosběrné video, na kterém je vidět průběh výstavby Modřanka Tower. Začalo se v červenci roku 2017 a během celé stavby jsme vás informovali o jednotlivých krocích, získaném ocenění i certifikátech a také jsme přinášeli aktuální fotky ze stavby.

Teď bychom rádi oslavili, že v prosinci roku 2018 proběhla kolaudační prohlídka Modřanka Tower je téměř hotová. Vypadá to tak snadno a rychle v těch 30 sekundách, že?

08. 01. 2019 VELKÁ BRÁNA - KE KONCI ROKU PŘEDÁNO 100 BYTŮ

zobrazit
Zavřít

Každý konec roku podléhá hodnocení a ani rok 2018 se lehké bilanci nevyhnul. My jsme s předchozím rokem spokojeni. V jeho průběhu se nám povedlo zkolaudovat první dvě etapy projektu Velká Brána, prodat všechny nabízené byty a část z nich dokonce předat novým majitelům.

Dokončili jsme 7 budov s celkovým počtem 122 bytů a necelou stovku z nich jsme zvládli předat jejich novým majitelům ještě před koncem roku. Přejeme jim krásný a úspěšný start a věříme, že si stěhování i všechny jeho stinné stránky nakonec užijí a budou na všechny ty krabice vzpomínat s úsměvem.

Věříme, že v nových bytech s výhledy do okolní přírody prožijí krásné roky plné smíchu a malých i větších radostí.

03. 01. 2019 Pevné základy hotovy a Zahálka může začít růst

zobrazit
Zavřít

Před Vánoci jsme na Zahálce dokončili zemní práce a základovou desku. První měsíce nového roku 2019 budeme věnovat výstavbě podzemních pater a zkraje jara Zahálka začne symbolicky vyrůstat ze země. Každý měsíc přidáme jedno patro a napřesrok nás čeká dokončení hrubé stavby obou budov.

 Kolaudace je plánována na říjen 2020. Pro více informací o průběhu výstavby a aktuální fotografie, sledujte novinky na webu Zahálka nebo na facebookovém profilu projektu.

28. 09. 2018 VELKÁ BRÁNA - KOLAUDACE DRUHÉ ETAPY

zobrazit
Zavřít

Dne 26. 9. 2018 vydal stavební úřad Velké Přílepy kolaudační souhlas s užíváním budov E, F a G.

Nastěhování majitelům umožníme už v tomto roce, aby měli letos pod stromečkem radost z nového bydlení. Vánoce v novém budou určitě parádní!

19. 09. 2018 ZAHÁLKA - STAVBA ZAHÁJENA

zobrazit
Zavřít

Společně s našimi kolegy z Karlín Group realizujeme první etapu projektu Zahálka, která ve 2 domech nabídne celkem 240 bytů o dispozicích 1+kk - 5+kk. Máme pro Vás skvělou novinku - stavba již byla zahájena.

Dokončení se předpokládá na konci roku 2020.

17. 09. 2018 REZIDENCE MODŘANKA HLÁSÍ VYPRODÁNO

zobrazit
Zavřít

Není se čemu divit, vždyť Modřany jsou krásnou pražskou čtvrtí. Dostupnost do centra, okolní klid a samozřejmě i krásné byty a jejich architektonické zpracování zajistily vyprodání všech bytů ještě před jejich dokončením.

etapě A je prodáno všech 70 bytů a stejně je na tom i etapa D se všemi 73 byty. Velikosti bytů i potřeby jejich majitelů jsou různé, avšak radost z nového domova je jistě u všech budoucích obyvatel stejně velká.

Děkujeme za projevenou důvěru.

27. 07. 2018 VELKÁ BRÁNA OŽÍVÁ

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme, že v červenci letošního roku byla zkolaudována první etapa projektu Velká Brána.

Našim klientům  se budeme snažit umožnit nastěhování do 80 krásných bytů co nejdříve. Věříme, že se jim bude v Horoměřicích dobře bydlet a po letech budou rádi vzpomínat, jak na vlastní oči viděli dokončení projektu a postupný růst okolní zeleně.

16. 05. 2018 REZIDENCE MODŘANKA - HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

zobrazit
Zavřít

V polovině května byla na Modřance dokončena hrubá stavba etapy A.

V 70 bytech začneme vyzdívat stěny, vylévat podlahy a osazovat okna i dveře. Ačkoliv by se mohlo zdát, že v bytech už není tolik práce, opak je pravdou. Před kolaudací nás toho čeká ještě hodně.

Jsme ale rádi, že stavba roste podle plánů a majitelé mohou pomalu vybírat nábytek do jejich nových domovů.

16. 05. 2018 ZAHÁLKA ZÍSKALA STAVEBNÍ POVOLENÍ

zobrazit
Zavřít

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro projekt Zahálka, který vyroste v pražských Hodkovičkách.

Nová obytná čtvrt nabídne postupně na 800 bytů v 7 budovách. Domy budou zasazeny do městského parku s desítkami stromů, hřišti, loukami, biokoridovem přírodního potoka a dalšími funkcemi, které zpříjemní život novým obyvatelům.

20. 03. 2018 Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower získala další ocenění. Tentokrát se jedná
o certifikaci BREEAM.

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je známkou těch nejlepších environmentálních standardů
v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní
a ekologická řešení.

Modřanka Tower obdržela hodnocení Very Good ve fázi projektu. Patří tedy mezi šetrné stavby
s malým dopadem na životní prostředí
a budované v souladu s principy udržitelného rozvoje.

15. 03. 2018 MODŘANKA TOWER ROSTE

zobrazit
Zavřít

Práce na oceněné Modřanka Tower rychle pokračují. V březnu dosáhla stavba svého 15. podlaží.

V současné době probíhá v bytech zdění vnitřních příček, osazování oken a dveří, které si vybrali budoucí obyvatelé. Stavba pokračuje podle plánu a výhledy do okolí jsou opravdu krásné.

Takové výhledy majitelům bytů nezevšední ani po deseti letech, za to ručíme.

27. 02. 2018 VELKÁ BRÁNA - SPOUŠTÍME PRODEJ POSLEDNÍ ETAPY

zobrazit
Zavřít

Že ještě nemáte vlastní bydlení? Nevěště hlavu! Spustili jsme prodej poslední etapy projektu Velká Brána.

Nabídku jsme rozšířili o 73 bytů v dispozicích 1+KK až 3+KK a s obytnou plochou od 36 do 86 m2. Většina bytů má vlastní balkón nebo terasu, které skvěle poslouží k relaxaci, pěstování bylinek a pověšení prádla.

28. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - VZOROVÝ BYT

zobrazit
Zavřít

Součástí Dne otevřených dveří Velké Brány bylo i první představení vzorového bytu. Jeho podobu navrhla talentovaná architektka Tereza Janků, která se nechala inspirovat současnými dánskými interiérovými trendy.

Celý prostor bytu je laděný do světlých tónů s občasnými, strategicky umístěnými barvenými akcenty. Příjemnou atmosféru, která vyzařuje teplo domova a uvolnění, architektka podtrhla výběrem doplňků v podobě množství polštářků, kožešin, plédů nebo svíček.

V interiéru jsou zkombinovány designové kousky s nábytkem z vybraných řetězců. Podívejte se do galerie na fotografie vzorového bytu a nechte se unést představou, že takový může být i váš budoucí domov.

24. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

zobrazit
Zavřít

Na začátku listopadu jsme otevřeli dveře do Velké Brány pro naše klienty i další zájemce o bydlení v atraktivní obci Horoměřice, nedaleko Prahy 6. Po krátké procházce mezi budovami, na jejichž výstavbě se usilovně pracuje, jsme návštěvníkům představili zbrusu nový vzorový byt.

Díky vzorovému bytu, ze kterého sálá příjemná atmosféra, si naši hosté mohli představit, jak může vypadat i jejich bydlení ve Velké Bráně.

Příjemné odpoledne doplnilo přichystané drobné občerstvení, pro naše nejmenší byl přichystán dětský koutek. Na všechny zúčastněné také čekal malý dárek v podobě dekorativní svíčky. Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili, děkujeme za přízeň.

20. 11. 2017 MODŘANKA TOWER ZÍSKALA CENU ARCHITEKTŮ V REALITNÍM PROJEKTU ROKU!

zobrazit
Zavřít

Je to tady... Náš projekt Modřanka Tower uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017! Navázal tak na úspěch celého projektu v minulém roce, který dosáhl na vítězství v kategorii Cena veřejnosti.

Letos jsme pro Modřanka Tower získali ocenění od architektů a můžeme tak s konečnou platností prohlásit stavbu za po všech stránkách vydařený projekt!

26. 09. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - STĚHOVÁNÍ PRVNÍCH OBYVATEL

zobrazit
Zavřít

Čas od zahájení výstavby uplynul jako voda a do dokončené a zkolaudované etapy B se pomalu ale jistě začínají stěhovat první obyvatelé. Celá Modřanka díky tomu začíná ožívat.

Atrium Modřanky se zelená a dokončené budovy září novotou. Podívejte se do naší galerie na to, jak domy vypadají ve své finální podobě.

10. 08. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA C ZKOLAUDOVÁNA

zobrazit
Zavřít

Po etapě B se úspěšné kolaudace dočkala i další část Rezidence Modřanka – etapa C. Vlastníci se do svých domovů mohou brzy začít stěhovat!

Nechte se inspirovat podobou vzorového bytu, který vám dá představu o tom, jak by mohlo vypadat i vaše bydlení v Rezidenci.

29. 06. 2017 SPOUŠTÍME PRODEJ DALŠÍ ETAPY REZIDENCE MODŘANKA

zobrazit
Zavřít

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů, máme dobrou zprávu!

Dnes oficiálně spouštíme prodej 4. etapyprojektu Rezidence Modřanka. V nabídce je celkem 73 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, o výměře 30 až 125 m2. Téměř všechny byty mají balkon nebo terasu, kde můžete příjemně relaxovat a užívat si krásný výhled.

Byty v přízemí disponují předzahrádkami pro pěstování bylinek, dovádění s dětmi nebo posezení s přáteli.

22. 05. 2017 VELKÁ BRÁNA - STARTUJEME PRODEJ BYTŮ V DALŠÍ ETAPĚ!

zobrazit
Zavřít

Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G. V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie

09. 05. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA B ZKOLAUDOVÁNA!

zobrazit
Zavřít

Pro ty, kdo se už těší do svých nových domovů v Rezidenci Modřanka, máme dobrou zprávu: etapa B je zkolaudována a čeká na své první obyvatele!

Výstavba ostatních etap probíhá podle harmonogramu.

09. 02. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ZAHÁJILI JSME VÝSTAVBU TŘETÍ ETAPY PROJEKTU!

zobrazit
Zavřít

Máme pro vás skvělou novinku! V minulých dnech byla zahájena výstavba etapy D – Modřanka Tower.

Budova nabídne 70 unikátních bytů s výhledy do širokého okolí a na řeku Vltavu.