PROHLÉDNĚTE SI Novinky

26. 10. 2023 REZIDENCE BLÍZKÁ – ZAHÁJENÍ PRODEJE

zobrazit
Zavřít

Horizon zahájil prodej 1. etapy Rezidence Blízká v Karlíně. Projekt, který se nachází v ulici U Sluncové je vzdálen pouhých 5 minut od metra Invalidovna a nabídne kompletní občanskou vybavenost. K dispozici jsou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, z nichž má každý vlastní balkon či předzahrádku. Součástí projektu jsou také komerční prostory.

Projekt projde certifikací udržitelné výstavby BREEAM.

Zájemci o bydlení v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze mohou se mohou registrovat na webu www.rezidenceblizka.cz nebo u prodejkyně Ireny Staňkové na emailu prodej@rezidenceblizka.cz.

14. 09. 2023 TV BYDLENÍ PŘEDSTAVUJE PROJEKT AURA STATENICE

zobrazit
Zavřít

V reportáži od TV BYDLENÍ o projektu Aura Statenice uvidíte  záběry přímo z krásné lokality Statenic, dozvíte se zajímavosti v okolí a v neposlední řadě uslyšíte přímo od generálního ředitele Horizon, Yishaye Furmana, naše záměry a kroky, které jsme podnikli pro rozšíření občanské vybavenosti a zlepšení kvality života pro obyvatele Statenic a přilehlého okolí.

Celou reportáž si prohlédněte ZDE

20. 06. 2023 Horizon bude své projekty realizovat s certifikací BREEAM

zobrazit
Zavřít

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je mezinárodní systém hodnocení udržitelnosti budov a je známkou těch nejlepších environmentálních standardů v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní a ekologická řešení.

Certifikaci na úrovni Very Good drží již projekty Modřanka, 2. etapa Rezidence Čámovka nebo 1. etapa projektu Zahálka.

V roce 2024 projdou certifikací udržitelné výstavby projekty Blízká v pražském Karlíně, 3. etapa Čámovky v Čimicích, Arboret v Záběhlicích nebo 1. a 2. etapa rozsáhlého projektu Aura Statenice.

Horizon si zakládá na kvalitě svých projektů. Při výstavbě je využíváno certifikovaného dřeva i stavebních materiálů. Do bytů a domů jsou vybírány úsporné zařizovací předměty, např. baterie s perlátory, úsporné sprchové hlavice nebo tepelná čerpadla v rodinných domech. Důležitá je integrace projektu s okolím. Součástí projektů je velké množství zeleně s lokálními druhy, parky, dětská hřiště nebo drobné prvky jako hmyzí hotely a ptačí budky.

03. 05. 2023 Na Zahálce byla vztyčena glajcha

zobrazit
Zavřít

Po 451 dnech dosáhla třetí etapa projektu Rezidence Zahálka nejvyššího bodu hrubé stavby. S naším generálním dodavatelem, společností PORR, jsme tento milník oslavili vztyčením glajchy.

Byty v projektu jsou nyní v prodeji a nabízí nádherné výhledy na golf a Vltavu. Budoucí majitele bytů potěšíme zprávou, že vše probíhá dle harmonogramu a kolaudace poslední etapy je plánována na jaře příštího roku.

16. 01. 2023 AURA STATENICE – dokončujeme technickou infrastrukturu

zobrazit
Zavřít

Na projektu Aura Statenice se blížíme dokončení inženýrských sítí a komunikací. Na cestě ze Statenic do Velkých Přílep vznikl v průběhu předešlých měsíců kruhový objezd, který povede do projektu Aura.

Na hlavních komunikacích byla zasazena zámková dlažba, vsakovací nádrže či lampy veřejného osvětlení.

Pokud si chcete vybrat své vysněné bydlení u přírody, ale zároveň na dosah města, neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou navštívit přímo v prodejní kanceláři, kde si můžete celý projekt prohlédnout na fyzickém modelu, který je zde umístěn. Těšíme se na Vás!

16. 12. 2022 REKORDNÍ POČET PŘEDANÝCH BYTŮ ZA ROK 2022

zobrazit
Zavřít

Horizon letos předá rekordních počet bytů, a to na čtyřech různých projektech, které se významně zapsaly do mapy rezidenční výstavby v Praze. Na 500 rodin našlo své domovy v jednom z našich projektů – Kay River Lofts v Karlíně, Rezidenci Čámovka v Čimicích či Rezidenci Modřanka a Zahálka v Modřanech. Jedná se o nejvyšší počet předaných bytů za rok po dobu 21 let působení na českém trhu.

Celkem se v našich projektech zabydlelo více než 1 000 spokojených rodin.

Děkujeme klientům za projevenou důvěru!

19. 11. 2022 Kay River Lofts patří mezi nejlepší z realit

zobrazit
Zavřít

Luxusní projekt Kay River Lofts v pražském Karlíně získal ocenění Best of Realty – Nejlepší z realit v prestižní stejnojmenné soutěži. Výsledky byly oznámeny na galavečeru již 24. ročníku soutěže, konaném ve Foru Karlín.

Ve skupině rezidenčních projektů menšího rozsahu se umístil na 3. místě.

 

03. 11. 2022 Čámovka získala certifikát BREEAM

zobrazit
Zavřít

2. etapa Čámovky obdržela certifikát BREEAM s hodnocením Very Good.

Kládné hodnocení získala Čámovka za svoji lokalitu, přirozeně navazující na Čimické údolí, kvalitnímu návrhu zeleně bez nutnosti zavlažování,  instalaci prvků pro drobná zvířata (ptačí budky, pítko pro ptáky, hmyzí hotel), využití úsporných zařizovacích předmětů či systému nuceného větrání s rekuperací.

V neposlední řadě bylo oceněno úsporné nakládání s vodou a také energiemi - obyvatelé Čámovky spotřebují o čtvrtinu méně tepla na vytápění oproti běžným budovám. Návrh projektu byl rovněž konzultován s experty a sousedy.

Rezidence Čámovka se s certifikací BREEAM zařadila po bok rovněž certifikovaných projektů, a to Rezidence Modřanka či Zahálka.

22. 07. 2022 AURA STATENICE – PRODEJ ZAHÁJEN

zobrazit
Zavřít

Prodej rodinných domů ve Statenicích zahájen! 

Navštivte nás v prodejní kanceláři.

Na adrese Velvarská 1101 v Horoměřicích se na Vás bude těšit naše prodejkyně Dominika, která Vás seznámí s projektem, provede nákupním procesem a zodpoví veškeré dotazy. Před kanceláří staví autobus (zastávka Horoměřice, Velká Brána) nebo můžete zaparkovat na návštěvnickém stání.

Prodejní kancelář je otevřená v pracovních dnech od 9 – 17 hod. nebo dle domluvy. Abychom se klientům mohli plně věnovat, prosíme vždy o domluvu schůzky předem na telefonu 721 507 881 nebo emailu prodej@aura-statenice.cz.

04. 06. 2022 Revitalizace Zátišského potoka dokončena

zobrazit
Zavřít

Projekt revitalizace Zátišského potoka u Rezidence Zahálka byl letos na jaře dokončen. Na projektu spolupracoval Horizon společně s partnerem Karlín Group, na základě návrhu zpracovaného krajinářským ateliérem Flera.

Během realizace projektu došlo k obnově koryta, které se zpevnilo horninami a osadilo pobřežními rostlinami. Okolí obnoveného břehu bylo osazeno topoly, dalšími stromy a rostlinami, díky kterým je nyní schopno lépe absorbovat vláhu. V Modřanech tak vznikl zcela nový biokoridor, kam se navrátí původní živočichové.

04. 04. 2022 Výstavba Zahálky pokračuje

zobrazit
Zavřít

Klienti na Zahálce budou jistě potěšeni zprávou, že výstavba 2. etapy probíhá dle platného harmonogramu. Hrubá stavba je již dokončena a nyní se začínáme věnovat okolí budov. Kolaudace je plánována v červnu tohoto roku.

Nezahálíme a současně zahajujeme výstavbu 3. etapy, kde také vznikne prostor pro komerční jednotky. Pokud máte zájem o bydlení s výhledy na Vltavu a golfové hřiště, nabídku volných bytů si můžete prohlédnout ZDE.

20. 01. 2022 Časosběrné video postupu výstavby - Rezidence Čámovka

zobrazit
Zavřít

Postup výstavby jste mohli pozorovat prostřednictvím snímků, které jsme průběžně přidávali do galerie.

V našem minutovém časosběrném videu na našem YouTube kanálu můžete nyní shlédnout, jak Čámovka roste doslova před očima. Je to nádhera, že?

15. 11. 2021 Zahálka získala ocenění Best of Realty – nejlepší z realit

zobrazit
Zavřít

Rezidence Zahálka se nyní může pyšnit dalším oceněním. Ve 23. ročníku prestižní soutěže Best of realty – nejlepší z realit se umístila na druhém místě v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu.  Porota složená z odborníků ocenila na Zahálce nejen její architektonický styl, ale také využití energeticky úsporných technologií. Dále ocenila integraci zeleně v rámci projektu – vybudovaného parku, komunitní zahrady, dětského hřiště i hřiště pro domácí mazlíčky.

První etapa Zahálky již drží certifikát BREEAM na úrovni Very Good. V soutěži Realitní projekt roku 2019 také získala Cenu odborné poroty a Cenu architektů.

25. 10. 2021 REZIDENCE ZAHÁLKA - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

zobrazit
Zavřít

Na začátku října jsme pozvali budoucí majitele bytů v projektu Zahálka na Den otevřených dveří. Rezidence Zahálka se nachází ve stále oblíbenější části Modřan na Praze 4, podél klidné Vltavy.

Vzorový byt, který se nachází ve druhém podlaží a pyšní se nádhernými výhledy na golfové hřiště v Hodkovičkách, byl otevřen po celý den. V zařízeném bytě měli návštěvníci možnost načerpat inspiraci a se zástupci architektonického studia zkonzultovat zařízení svých budoucích domovů. Více jak 200 návštěvníků si po prohlídce zpříjemnilo klidný podzimní den drobným občerstvením či svařeným vínem. Závěrem obdrželi drobný dárek, který jsme si pro ně v Horizon přichystali. Všem děkujeme za účast!

18. 06. 2021 JIŽ 20 LET NA TRHU S BYDLENÍM

zobrazit
Zavřít

Horizon Holding působí na českém rezidenčním trhu již od roku 2001, letos tedy slaví kulatiny krásných 20 let. Společnost se v posledních letech zařadila mezi přední pražské rezidenční developery a počtem prodaných bytů se každoročně dostane do první pětky těch největších.

Za dobu působení Horizon dokončil a předal novým majitelům na 1000 nových bytů. Aktuálně realizuje v pražských Čimicích, Hodkovičkách, Modřanech a Karlíně, dohromady bude mít ve výstavbě přes tisíc bytů. V tomto úspěšném duchu bude společnost pokračovat i nadále. V příštím roce zahájí 3. etapu projektu Zahálka v Hodkovičkách, spustí prodej i výstavbu komplexu Blízká v Karlíně a nově do nabídky zařadí i rodinné domy – ty bude stavět v projektu Aura ve Statenicích.

29. 03. 2021 Projekt Aura – Bydlení Statenice

zobrazit
Zavřít

Horizon získal 24 hektarů parcel ve Statenicích. Rezidenční projekt bude vznikat ve dvou hlavních etapách a nabídne více než 500 jednotek v podobě rodinných domů i bytů. Zahájení výstavby, jakož i prodeje dvojdomů a vil z první fáze projektu, je plánováno na letošní podzim.

Statenice, obec nacházející se ve Středočeském kraji pouze 11 kilometrů od centra hlavního města, leží v údolí Únětického potoka.

10. 03. 2021 Po loňských tržbách v hodnotě 2,7 miliardy i letos k rekordním výsledkům

zobrazit
Zavřít

Horizon holding má za sebou rekordní rok, a to i přes nejistotu a ztížené podmínky, které zapříčinila pandemie COVID-19. V roce 2020 se celkové tržby společnosti z prodeje 337 jednotek v pěti různých projektech vyšplhaly až na 2,7 miliardy Kč. Na letošek společnost Horizon plánuje výstavbu zhruba tisícovky jednotek a do prodeje zařadí dalších 550 nových bytů.

20. 01. 2021 TV Architect vyzpovídala Yishaye Furmana, generálního ředitele Horizon

zobrazit
Zavřít

Yishay Furman se ve své domovině v Izraeli věnoval hotelnictví, před dvaceti lety však přišla ze vzdálené Prahy zajímavá nabídka na pomoc s jedním developerským projektem. Z tříměsíční mise se rázem staly roky. Posledních dvanáct let řídí developerskou společnost Horizon Holding a je na špičce pražského developmentu. Podepsán je například pod projektem Kay River Lofts, Modřanka nebo pod Rezidencí Blízká.

Rozhovor si prohlédněte zde.

22. 06. 2020 Je libo bydlet v Karlíně?

zobrazit
Zavřít

Prohlédněte si nabídku Kay River Lofts - luxusních bytů umístěných v Karlíně přímo na břehu Vltavy.

S přibývajícími patry výstavby ubývá nabídka volných bytů. Už jsme zvládli postavit 3. podzemní a finišujeme strop 4. nadzemního podlaží. S každým dalším patrem se také zhmotňují zalomené terasy, které symbolizují tok Vltavy.

V nabídce je z celkem 50 jednotek k dispozici už jen 16 volných.

05. 06. 2020 Čámovka: výstavba pokračuje dle harmonogramu, 70 % bytů prodáno

zobrazit
Zavřít

Čámovka nám rychle roste před očima! Přesvědčit se můžete na snímcích, které každý měsíc pořizujeme a vkládáme do galerie.

Prodeje nám jdou stejně úspěšně, v současné chvíli je prodáno téměř 70 % bytů!

01. 06. 2020 Druhá etapa Zahálky v prodeji

zobrazit
Zavřít

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů s dechberoucím výhledem na Vltavu, máme dobrou zprávu! Spustili jsme do prodeje 2. etapu Zahálky.

V nabídce je celkem 236 bytů v dispozicích od úsporných 1+kk s výměrou od 26 m2 po až rozlehlé 5+kk s plochou úžasných 140 m2. Prostorné balkony a terasy umožní nerušený relax a výhledy na údolí Vltavy a Malou Chuchli.  Součástí této etapy jsou také komerční jednotky (180 – 245 m2) pro služby rezidentům.

22. 05. 2020 Nenechte si ujít poslední šanci pořídit byt na Modřance!

zobrazit
Zavřít

Do prodeje jsme uvolnili poslední etapu projektu. V nabídce je 50 bytových jednotek zejména v dispozicích 1+kk a 2+kk vhodných pro jednotlivce či páry.

Výhodou poslední etapy jsou 4 komerční jednotky, ve kterých vznikne prostor pro služby rezidentům. Pokud si chcete v Modřanech otevřít prodejnu s potravinami, ordinaci či školku, prohlédněte si nabídku prostor zde.

23. 03. 2020 Omezení provozu prodejních kanceláří

zobrazit
Zavřít

Vzhledem k aktuální situaci se šířením nemoci Covid-19 a s ohledem na ochranu zdraví našich klientů a zaměstnanců, zůstávají naše prodejní kanceláře otevřené pouze pro telefonní a e-mailové spojení. Jsme Vám k dispozici ve standardní otevírací době: každý všední den mezi 9. a 17. hodinou.

19. 02. 2020 Na Velké Bráně je zkolaudováno!

zobrazit
Zavřít

V pondělí 17.2.2020 jsme obdrželi kolaudační souhlas pro poslední etapu projektu Velká Brána. Celý komplex, který sestává ze 7 rezidenčních a 1 polyfunkční budovy, doplnilo 73 nových bytů. Zahájení předání klientům je plánováno na květen.

03. 12. 2019 Zahálka je Realitní projekt roku 2019

zobrazit
Zavřít

Zahálka obdržela prestižní ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2019 a uspěla hned ve dvou kategoriích. Obdržela Cenu odborné poroty a Cenu architektů. V ostré konkurenci nejrůznějších rezidenčních projektů byla oceněna mimořádná kvalita architektury Zahálky a její soulad s atraktivní lokalitou, do níž je zasazena.

Odborná veřejnost tak potvrdila, že velký zájem o bydlení na Zahálce má dobré důvody. V příštích dnech bude dokončena hrubá stavba a většina bytů je prodána nebo rezervována.

11. 10. 2019 Velká Brána - Aktuality ze stavby

zobrazit
Zavřít

Zajímá vás, jak se posunuje výstavba poslední etapy Velké Brány a nemáte čas se zajet podívat osobně do Horoměřic? Podívejte se do naší galerie na pravidelně přidávané snímky z přímo z místa činu!

Všechny příčky už jsou vyzděné, dokonce pod sádrovou omítkou. Probíhá kompletace rozvodů a realizace hrubých podlah. Pro vaše budoucí pohodlí už jsou nainstalované i výtahy, ty ale budou jezdit až za čas…

02. 10. 2019 Na Modřance je pěkně živo

zobrazit
Zavřít

Třetí a čtvrtá etapa Modřanky s celkem 143 byty se postupně zaplňuje a ožívá. Poslední byty byly předány a nyní je čas na velké stěhování. První dvě etapy a na jaře letošního roku dokončený park už krásně fungují, zázemí pro nové rodiny je tedy připravené.

Kdo nestihl koupit byt na Modřance do teď, bude mít ještě poslední šanci. Začátkem příštího roku budeme do prodeje pouštět poslední etapu!
 

01. 10. 2019 Čámovka: Demoliční práce za námi, je čas budovat!

zobrazit
Zavřít

Zajímá vás, jak jsme se posunuli od doby, kdy jsme předali stavbu Čámovky generálnímu zhotoviteli? Rádi se s vámi podělíme o horké novinky!

 Na přelomu léta a podzimu jsme dokončili veškeré demoliční práce a srovnali nerovnosti terénu v místech budoucí výstavby budov. Vybudovali jsme také obslužnou příjezdovou cestu až ke stavbě. Tyto nelehké úkoly se nám podařilo splnit včas, úspěšně postupujeme podle plánu. V nejbližších dnech nás čeká to nejdůležitější – pustíme se do výstavby samotných budov budoucí Rezidence Čámovka. Začneme výkopem jámy.

 Očekáváme, že projekt dokončíme v říjnu 2021, tedy přesně za dva roky. V průběhu prací vás samozřejmě budeme informovat o tom, co je nového a jak rezidence postupně roste.

 Děkujeme za váš zájem a držte nám i nadále palce.

02. 09. 2019 Přes léto Zahálka vyrostla o čtyři patra

zobrazit
Zavřít

Hrubá stavba Zahálky získává svůj charakteristický tvar. S koncem prázdnin obě budovy vyrostly do osmého patra a už se pracuje na devátém. Aktuální fotografie ze stavby pravidelně zařazujeme do naší galerie. Přesvědčte se sami, jak se z velkorysých teras obou budov všemi směry otevírají dechberoucí výhledy na velkou část pražského vltavského údolí. Severně dohlédnete daleko za věže Emauz a Vyšehradu, na jihu se jako na dlani tyčí vysílač Cukrák u Vraného nad Vltavou. Na západ se za Vltavou široce táhne Chuchelský háj a východně máte výhled přes Hodkovičky až na Lhotku. Díky vyvýšenému umístění domů a jejich vzájemné orientaci je výhled z každého bytu obou budov už od nejnižších pater jedinečný. Zahálka, to je světlo, vzduch a prostor.

15. 07. 2019 Zahajujeme prodej 2. etapy Čámovky

zobrazit
Zavřít

Konečně je to tady! V pátek 12.7.2019 nabylo právní moci stavební povolení pro budovy 2. etapy Čámovky. Všech 5 domů bude stavěno zároveň, jejich dokončení je plánováno na říjen 2021.

Aktuálně nám tak nic nebrání zahájit prodej všech 148 bytů, v nabídce jsou jednotky s dispozicemi 1+kk - 5+kk a o velikostech 36 – 126 m2.

Navštivte nás v nové prodejní kanceláři Čámovky na adrese Vánková 890/9, kde si můžete prohlédnout 3D model celého projektu a vybrat Váš nový domov.

03. 07. 2019 Zahálka - 100 bytů prodáno

zobrazit
Zavřít

Zájem o nové rezidenční bydlení nepolevuje, důkazem toho je už 100 prodaných bytů na našem projektu Zahálka. Pokud prodej pokračovat stejným tempem i nadále, do plánované kolaudace v říjnu 2020 bude vyprodáno.

Abych splnili své závazky, nezahálíme a postupujeme ve výstavbě podle harmonogramu, máme za sebou 3 podzemní podlaží a aktuálně se Zahálka šplhá už do svého 4. patra.

21. 06. 2019 Rezidence Modřanka je druhým rezidenčním projektem v ČR s certifikací BREEAM

zobrazit
Zavřít

BREEAM je systémem hodnocení udržitelnosti budov. Na projekty nahlíží komplexně, kromě energetické efektivity a úspornosti při nakládání s vodou a odpady se zaměřuje i na proces výstavby, včetně volby materiálů či stavebních postupů.

Mezi udržitelná řešení patří u Modřanky kupříkladu technologie nuceného větrání s rekuperací. Rekuperační jednotky umožňují na rozdíl od větrání při otevřených oknech výměnu vzduchu bez hlukového zatížení z okolního prostředí. Zároveň tímto způsobem šetří spotřebu energie na dodatečné vytápění tepelných ztrát, do místnosti proudí čerstvý již předehřátý, resp. ochlazený vzduch. Jednotky jsou vybaveny filtry, vzduch přiváděný do bytů je tedy zbaven nečistot a prachu, a je tak zajištěno zdravější vnitřní prostředí.

Kladné hodnocení získala Modřanka také díky úspornému nakládání s vodou či vybudování parku, v němž bylo pamatováno na využití lokálních druhů zeleně či umístění hmyzího hotelu a pítka pro ptáky.

27. 05. 2019 Přijďte si užít novou část Parkového muzea na Modřance

zobrazit
Zavřít

V sobotu 18. května 2019 jsme za přítomnosti starosty MČ Prahy 12 a generálního ředitele skupiny Horizon slavnostně zahájili provoz další části Parkového muzea. Spoluautor parku MgA. Matěj Görner vzal dospělé návštěvníky na komentovanou prohlídku, zatímco děti dováděly na hřištích.

Parkové muzeum se rozrostlo o dalších 9 stanovišť, tzv. atmosfér. Při procházce se dostanete z dávné minulosti doprovázené např. Eliškou Přemyslovnou nebo Janem Husem až do budoucnosti. Bude metro v Modřanech? Jednou ze zastávek je stěna ve tvaru ikonického vagonu metra, která je určena pro legální graffity. První vzkaz na vagon napsal starosta Jan Adamec.

Na ploše 0,65 hektaru se dozvíte o historii Modřan, posedíte s přáteli nebo si s dětmi užijete zábavné aktivní odpoledne. Tak se zastavte.

21. 03. 2019 Rezidence Modřanka – kolaudace etapy A

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme další kolaudaci. Tentokrát se jedná o etapu A, ve které má nový domov 73 rodin. Stavba byla zahájena v červenci roku 2017 a dokončena v únoru 2019. Všechny byty byly vyprodány dlouho před dokončením budovy.

Budoucí majitelé vyzveme v následujících týdnech k technickým prohlídkám bytů a v průběhu léta se budou stěhovat do svých nových domovů.

07. 02. 2019 Etapa D Rezidence Modřanka je zkolaudovaná!

zobrazit
Zavřít

Naši klienti budou včas informováni o průběhu a nutných krocích k brzkému předání jejich jednotek. Věříme, že si noví obyvatelé budou užívat nejen výhledy na poklidný tok Vltavy, ale také dostupnost centra Prahy. Těšíme se na další rodinné příběhy, které se v Modřance začnou odehrávat.

31. 01. 2019 Klientské zázemí přímo na Zahálce

zobrazit
Zavřít

S novým rokem jsme otevřeli prodejní kancelář v bezprostředním sousedství se stavbou Zahálky. Rádi Vám zde představíme celý projekt nad plány, vizualizacemi i velkým modelem Zahálky a jejího okolí. Poradíme Vám a pomůžeme vybrat z pestré nabídky bytů ten ideální pro Vás. Ať už pro Váš nový domov či investici.

Prodejní kancelář bude otevřena v běžných pracovních hodinách či dle potřeby. Abychom se Vám mohli osobně věnovat, domluvte si předem termín schůzky telefonicky nebo emailem. Kontaktní údaje najdete na webu Zahálka.

09. 01. 2019 JAK RYCHLE VYROSTLA MODŘANKA TOWER?

zobrazit
Zavřít

S velkou radostí představujeme toto časosběrné video, na kterém je vidět průběh výstavby Modřanka Tower. Začalo se v červenci roku 2017 a během celé stavby jsme vás informovali o jednotlivých krocích, získaném ocenění i certifikátech a také jsme přinášeli aktuální fotky ze stavby.

Teď bychom rádi oslavili, že v prosinci roku 2018 proběhla kolaudační prohlídka Modřanka Tower je téměř hotová. Vypadá to tak snadno a rychle v těch 30 sekundách, že?

08. 01. 2019 VELKÁ BRÁNA - KE KONCI ROKU PŘEDÁNO 100 BYTŮ

zobrazit
Zavřít

Každý konec roku podléhá hodnocení a ani rok 2018 se lehké bilanci nevyhnul. My jsme s předchozím rokem spokojeni. V jeho průběhu se nám povedlo zkolaudovat první dvě etapy projektu Velká Brána, prodat všechny nabízené byty a část z nich dokonce předat novým majitelům.

Dokončili jsme 7 budov s celkovým počtem 122 bytů a necelou stovku z nich jsme zvládli předat jejich novým majitelům ještě před koncem roku. Přejeme jim krásný a úspěšný start a věříme, že si stěhování i všechny jeho stinné stránky nakonec užijí a budou na všechny ty krabice vzpomínat s úsměvem.

Věříme, že v nových bytech s výhledy do okolní přírody prožijí krásné roky plné smíchu a malých i větších radostí.

03. 01. 2019 Pevné základy hotovy a Zahálka může začít růst

zobrazit
Zavřít

Před Vánoci jsme na Zahálce dokončili zemní práce a základovou desku. První měsíce nového roku 2019 budeme věnovat výstavbě podzemních pater a zkraje jara Zahálka začne symbolicky vyrůstat ze země. Každý měsíc přidáme jedno patro a napřesrok nás čeká dokončení hrubé stavby obou budov.

 Kolaudace je plánována na říjen 2020. Pro více informací o průběhu výstavby a aktuální fotografie, sledujte novinky na webu Zahálka nebo na facebookovém profilu projektu.

28. 09. 2018 VELKÁ BRÁNA - KOLAUDACE DRUHÉ ETAPY

zobrazit
Zavřít

Dne 26. 9. 2018 vydal stavební úřad Velké Přílepy kolaudační souhlas s užíváním budov E, F a G.

Nastěhování majitelům umožníme už v tomto roce, aby měli letos pod stromečkem radost z nového bydlení. Vánoce v novém budou určitě parádní!

19. 09. 2018 ZAHÁLKA - STAVBA ZAHÁJENA

zobrazit
Zavřít

Společně s našimi kolegy z Karlín Group realizujeme první etapu projektu Zahálka, která ve 2 domech nabídne celkem 240 bytů o dispozicích 1+kk - 5+kk. Máme pro Vás skvělou novinku - stavba již byla zahájena.

Dokončení se předpokládá na konci roku 2020.

17. 09. 2018 REZIDENCE MODŘANKA HLÁSÍ VYPRODÁNO

zobrazit
Zavřít

Není se čemu divit, vždyť Modřany jsou krásnou pražskou čtvrtí. Dostupnost do centra, okolní klid a samozřejmě i krásné byty a jejich architektonické zpracování zajistily vyprodání všech bytů ještě před jejich dokončením.

etapě A je prodáno všech 70 bytů a stejně je na tom i etapa D se všemi 73 byty. Velikosti bytů i potřeby jejich majitelů jsou různé, avšak radost z nového domova je jistě u všech budoucích obyvatel stejně velká.

Děkujeme za projevenou důvěru.

27. 07. 2018 VELKÁ BRÁNA OŽÍVÁ

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme, že v červenci letošního roku byla zkolaudována první etapa projektu Velká Brána.

Našim klientům  se budeme snažit umožnit nastěhování do 80 krásných bytů co nejdříve. Věříme, že se jim bude v Horoměřicích dobře bydlet a po letech budou rádi vzpomínat, jak na vlastní oči viděli dokončení projektu a postupný růst okolní zeleně.

16. 05. 2018 REZIDENCE MODŘANKA - HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

zobrazit
Zavřít

V polovině května byla na Modřance dokončena hrubá stavba etapy A.

V 70 bytech začneme vyzdívat stěny, vylévat podlahy a osazovat okna i dveře. Ačkoliv by se mohlo zdát, že v bytech už není tolik práce, opak je pravdou. Před kolaudací nás toho čeká ještě hodně.

Jsme ale rádi, že stavba roste podle plánů a majitelé mohou pomalu vybírat nábytek do jejich nových domovů.

16. 05. 2018 ZAHÁLKA ZÍSKALA STAVEBNÍ POVOLENÍ

zobrazit
Zavřít

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro projekt Zahálka, který vyroste v pražských Hodkovičkách.

Nová obytná čtvrt nabídne postupně na 800 bytů v 7 budovách. Domy budou zasazeny do městského parku s desítkami stromů, hřišti, loukami, biokoridovem přírodního potoka a dalšími funkcemi, které zpříjemní život novým obyvatelům.

20. 03. 2018 Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower získala další ocenění. Tentokrát se jedná
o certifikaci BREEAM.

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je známkou těch nejlepších environmentálních standardů
v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní
a ekologická řešení.

Modřanka Tower obdržela hodnocení Very Good ve fázi projektu. Patří tedy mezi šetrné stavby
s malým dopadem na životní prostředí
a budované v souladu s principy udržitelného rozvoje.

15. 03. 2018 MODŘANKA TOWER ROSTE

zobrazit
Zavřít

Práce na oceněné Modřanka Tower rychle pokračují. V březnu dosáhla stavba svého 15. podlaží.

V současné době probíhá v bytech zdění vnitřních příček, osazování oken a dveří, které si vybrali budoucí obyvatelé. Stavba pokračuje podle plánu a výhledy do okolí jsou opravdu krásné.

Takové výhledy majitelům bytů nezevšední ani po deseti letech, za to ručíme.

27. 02. 2018 VELKÁ BRÁNA - SPOUŠTÍME PRODEJ POSLEDNÍ ETAPY

zobrazit
Zavřít

Že ještě nemáte vlastní bydlení? Nevěště hlavu! Spustili jsme prodej poslední etapy projektu Velká Brána.

Nabídku jsme rozšířili o 73 bytů v dispozicích 1+KK až 3+KK a s obytnou plochou od 36 do 86 m2. Většina bytů má vlastní balkón nebo terasu, které skvěle poslouží k relaxaci, pěstování bylinek a pověšení prádla.

28. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - VZOROVÝ BYT

zobrazit
Zavřít

Součástí Dne otevřených dveří Velké Brány bylo i první představení vzorového bytu. Jeho podobu navrhla talentovaná architektka Tereza Janků, která se nechala inspirovat současnými dánskými interiérovými trendy.

Celý prostor bytu je laděný do světlých tónů s občasnými, strategicky umístěnými barvenými akcenty. Příjemnou atmosféru, která vyzařuje teplo domova a uvolnění, architektka podtrhla výběrem doplňků v podobě množství polštářků, kožešin, plédů nebo svíček.

V interiéru jsou zkombinovány designové kousky s nábytkem z vybraných řetězců. Podívejte se do galerie na fotografie vzorového bytu a nechte se unést představou, že takový může být i váš budoucí domov.

24. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

zobrazit
Zavřít

Na začátku listopadu jsme otevřeli dveře do Velké Brány pro naše klienty i další zájemce o bydlení v atraktivní obci Horoměřice, nedaleko Prahy 6. Po krátké procházce mezi budovami, na jejichž výstavbě se usilovně pracuje, jsme návštěvníkům představili zbrusu nový vzorový byt.

Díky vzorovému bytu, ze kterého sálá příjemná atmosféra, si naši hosté mohli představit, jak může vypadat i jejich bydlení ve Velké Bráně.

Příjemné odpoledne doplnilo přichystané drobné občerstvení, pro naše nejmenší byl přichystán dětský koutek. Na všechny zúčastněné také čekal malý dárek v podobě dekorativní svíčky. Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili, děkujeme za přízeň.

20. 11. 2017 MODŘANKA TOWER ZÍSKALA CENU ARCHITEKTŮ V REALITNÍM PROJEKTU ROKU!

zobrazit
Zavřít

Je to tady... Náš projekt Modřanka Tower uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017! Navázal tak na úspěch celého projektu v minulém roce, který dosáhl na vítězství v kategorii Cena veřejnosti.

Letos jsme pro Modřanka Tower získali ocenění od architektů a můžeme tak s konečnou platností prohlásit stavbu za po všech stránkách vydařený projekt!

26. 09. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - STĚHOVÁNÍ PRVNÍCH OBYVATEL

zobrazit
Zavřít

Čas od zahájení výstavby uplynul jako voda a do dokončené a zkolaudované etapy B se pomalu ale jistě začínají stěhovat první obyvatelé. Celá Modřanka díky tomu začíná ožívat.

Atrium Modřanky se zelená a dokončené budovy září novotou. Podívejte se do naší galerie na to, jak domy vypadají ve své finální podobě.

10. 08. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA C ZKOLAUDOVÁNA

zobrazit
Zavřít

Po etapě B se úspěšné kolaudace dočkala i další část Rezidence Modřanka – etapa C. Vlastníci se do svých domovů mohou brzy začít stěhovat!

Nechte se inspirovat podobou vzorového bytu, který vám dá představu o tom, jak by mohlo vypadat i vaše bydlení v Rezidenci.

29. 06. 2017 SPOUŠTÍME PRODEJ DALŠÍ ETAPY REZIDENCE MODŘANKA

zobrazit
Zavřít

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů, máme dobrou zprávu!

Dnes oficiálně spouštíme prodej 4. etapyprojektu Rezidence Modřanka. V nabídce je celkem 73 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, o výměře 30 až 125 m2. Téměř všechny byty mají balkon nebo terasu, kde můžete příjemně relaxovat a užívat si krásný výhled.

Byty v přízemí disponují předzahrádkami pro pěstování bylinek, dovádění s dětmi nebo posezení s přáteli.

22. 05. 2017 VELKÁ BRÁNA - STARTUJEME PRODEJ BYTŮ V DALŠÍ ETAPĚ!

zobrazit
Zavřít

Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G. V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie

09. 05. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA B ZKOLAUDOVÁNA!

zobrazit
Zavřít

Pro ty, kdo se už těší do svých nových domovů v Rezidenci Modřanka, máme dobrou zprávu: etapa B je zkolaudována a čeká na své první obyvatele!

Výstavba ostatních etap probíhá podle harmonogramu.

09. 02. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ZAHÁJILI JSME VÝSTAVBU TŘETÍ ETAPY PROJEKTU!

zobrazit
Zavřít

Máme pro vás skvělou novinku! V minulých dnech byla zahájena výstavba etapy D – Modřanka Tower.

Budova nabídne 70 unikátních bytů s výhledy do širokého okolí a na řeku Vltavu.