PROHLÉDNĚTE SI Novinky

20. 03. 2018 Modřanka Tower získala za svůj design certifikát BREEAM

zobrazit
Zavřít

S radostí oznamujeme, že Modřanka Tower získala další ocenění. Tentokrát se jedná
o certifikaci BREEAM.

BREEAM (Building Research Establishment Enviromental Assessment Method) je známkou těch nejlepších environmentálních standardů
v oblasti výstavby. U projektů hodnotí design, konstrukci, užívání nebo použitá inovativní
a ekologická řešení.

Modřanka Tower obdržela hodnocení Very Good ve fázi projektu. Patří tedy mezi šetrné stavby
s malým dopadem na životní prostředí
a budované v souladu s principy udržitelného rozvoje.

27. 02. 2018 VELKÁ BRÁNA - SPOUŠTÍME PRODEJ POSLEDNÍ ETAPY

zobrazit
Zavřít

Že ještě nemáte vlastní bydlení? Nevěště hlavu! Spustili jsme prodej poslední etapy projektu Velká Brána.

Nabídku jsme rozšířili o 73 bytů v dispozicích 1+KK až 3+KK a s obytnou plochou od 36 do 86 m2. Většina bytů má vlastní balkón nebo terasu, které skvěle poslouží k relaxaci, pěstování bylinek a pověšení prádla.

28. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - VZOROVÝ BYT

zobrazit
Zavřít

Součástí Dne otevřených dveří Velké Brány bylo i první představení vzorového bytu. Jeho podobu navrhla talentovaná architektka Tereza Janků, která se nechala inspirovat současnými dánskými interiérovými trendy.

Celý prostor bytu je laděný do světlých tónů s občasnými, strategicky umístěnými barvenými akcenty. Příjemnou atmosféru, která vyzařuje teplo domova a uvolnění, architektka podtrhla výběrem doplňků v podobě množství polštářků, kožešin, plédů nebo svíček.

V interiéru jsou zkombinovány designové kousky s nábytkem z vybraných řetězců. Podívejte se do galerie na fotografie vzorového bytu a nechte se unést představou, že takový může být i váš budoucí domov.

24. 11. 2017 VELKÁ BRÁNA - DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

zobrazit
Zavřít

Na začátku listopadu jsme otevřeli dveře do Velké Brány pro naše klienty i další zájemce o bydlení v atraktivní obci Horoměřice, nedaleko Prahy 6. Po krátké procházce mezi budovami, na jejichž výstavbě se usilovně pracuje, jsme návštěvníkům představili zbrusu nový vzorový byt.

Díky vzorovému bytu, ze kterého sálá příjemná atmosféra, si naši hosté mohli představit, jak může vypadat i jejich bydlení ve Velké Bráně.

Příjemné odpoledne doplnilo přichystané drobné občerstvení, pro naše nejmenší byl přichystán dětský koutek. Na všechny zúčastněné také čekal malý dárek v podobě dekorativní svíčky. Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili, děkujeme za přízeň.

20. 11. 2017 MODŘANKA TOWER ZÍSKALA CENU ARCHITEKTŮ V REALITNÍM PROJEKTU ROKU!

zobrazit
Zavřít

Je to tady... Náš projekt Modřanka Tower uspěl v soutěži Realitní projekt roku 2017! Navázal tak na úspěch celého projektu v minulém roce, který dosáhl na vítězství v kategorii Cena veřejnosti.

Letos jsme pro Modřanka Tower získali ocenění od architektů a můžeme tak s konečnou platností prohlásit stavbu za po všech stránkách vydařený projekt!

26. 09. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - STĚHOVÁNÍ PRVNÍCH OBYVATEL

zobrazit
Zavřít

Čas od zahájení výstavby uplynul jako voda a do dokončené a zkolaudované etapy B se pomalu ale jistě začínají stěhovat první obyvatelé. Celá Modřanka díky tomu začíná ožívat.

Atrium Modřanky se zelená a dokončené budovy září novotou. Podívejte se do naší galerie na to, jak domy vypadají ve své finální podobě.

10. 08. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA C ZKOLAUDOVÁNA

zobrazit
Zavřít

Po etapě B se úspěšné kolaudace dočkala i další část Rezidence Modřanka – etapa C. Vlastníci se do svých domovů mohou brzy začít stěhovat!

Nechte se inspirovat podobou vzorového bytu, který vám dá představu o tom, jak by mohlo vypadat i vaše bydlení v Rezidenci.

29. 06. 2017 SPOUŠTÍME PRODEJ DALŠÍ ETAPY REZIDENCE MODŘANKA

zobrazit
Zavřít

Pro všechny, kdo netrpělivě čekali, až si budou moci pořídit bydlení svých snů, máme dobrou zprávu!

Dnes oficiálně spouštíme prodej 4. etapyprojektu Rezidence Modřanka. V nabídce je celkem 73 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, o výměře 30 až 125 m2. Téměř všechny byty mají balkon nebo terasu, kde můžete příjemně relaxovat a užívat si krásný výhled.

Byty v přízemí disponují předzahrádkami pro pěstování bylinek, dovádění s dětmi nebo posezení s přáteli.

22. 05. 2017 VELKÁ BRÁNA - STARTUJEME PRODEJ BYTŮ V DALŠÍ ETAPĚ!

zobrazit
Zavřít

Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G. V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie

09. 05. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ETAPA B ZKOLAUDOVÁNA!

zobrazit
Zavřít

Pro ty, kdo se už těší do svých nových domovů v Rezidenci Modřanka, máme dobrou zprávu: etapa B je zkolaudována a čeká na své první obyvatele!

Výstavba ostatních etap probíhá podle harmonogramu.

09. 02. 2017 REZIDENCE MODŘANKA - ZAHÁJILI JSME VÝSTAVBU TŘETÍ ETAPY PROJEKTU!

zobrazit
Zavřít

Máme pro vás skvělou novinku! V minulých dnech byla zahájena výstavba etapy D – Modřanka Tower.

Budova nabídne 70 unikátních bytů s výhledy do širokého okolí a na řeku Vltavu.