SPOLEČNOST HORIZON HOLDING

Horizon Holding působí na českém trhu od roku 2001, od té doby úspěšně dokončil několik rezidenčních projektů a poskytl bydlení pro více než 1 800 rodin. Díky týmu zkušených profesionálů doručuje svým klientům kvalitní a promyšlené bydlení. Horizon má apetit se dál rozvíjet, v roce 2022 předal na 500 bytů jejich novým majitelům. Další investiční příležitosti hledá. 

Náš tým je součástí největšího developerského holdingu v Izraeli s názvem Shikun & Binui (Housing & Construction), který byl založen v roce 1924 a je obchodován na izraelské burze. Díky zkušenostem a velmi dobré reputaci je mateřská společnost zvána do mezinárodních tendrů po celém světě, často financovaných Světovou bankou či vládními institucemi.

SHIKUN & BINUI PŮSOBENÍ V EVROPĚ

specializace na střední a velké projekty v  Rumunsku, Srbsku, Polsku a České Republice

dokončeno více než 3.200 bytů a cca 40.000 mkancelářských a obchodních ploch

aktuálně ve výstavbě či ve fázi plánování 12.000 bytů ve 20 projektech

tým 100 zkušených profesionálů

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A UDRŽITELNOST

Horizon Holding je exkluzivním členem České rady pro šetrné budovy a od své mateřské společnosti v Izraeli přebírá principy šetrného stavění. Povědomí o udržitelném rozvoji stále roste a my jsme hrdí, že jsme jedním z průkopníků této oblasti v České republice. Naším cílem je dbát u stavby všech našich budoucích rezidenčních projektů na šetrnost k životnímu prostředí.

V našem vnímání není důležitá jen energetická náročnost budov či materiály použité pro výstavbu. Pečujeme o prostředí, kde lidé žijí a vytváření komunitu. V našich projektech nabízíme zázemí v podobě například parku, dětského hřiště, prostoru pro školku či kavárnu.

OSTATNÍ AKTIVITY

Skupina Horizon Holding je součástí Asociace developerů, která vznikla za účelem vést otevřený dialog u zodpovědné roli developerů v rozvoji moderní společnosti i o pozitivním přínosu v rámci profesní a společenské komunity.